Hizmetlerimiz

İstanbul Evden Eve Nakliye

Hepimiz çok iyi biliriz ki eve taşımak hayatımızdaki en sıkıntılı anlardan birisidir. Günler öncesinden koliler hazırlanır, eşyalar itina ile kolilere yerleştirilir, üzerlerine ait olduğu kişi ya da oda ismi yazılır. Hacim olarak büyük olan eşyalar denk yapılır ve araçta mümkün olan en az yeri kaplaması için sıkıca sarılır vs. vs. Taşınma günü öncesinde ailenin reisi güçlü kuvvetli tanıdıklarını yardıma çağırır ve taşınma hengamesi başlar. Taşınma esnasında eğer tecrübe sahibi kimse yoksa mobilyalar duvarlara çarpmaktan ve sürtünmelerden dolayı harpten çıkmışçasına zarar görür. Büyük paralar verdiğimiz beyaz eşyalarımız bu yer değiştirme esnasında az ya da çok muhakkak bir şekilde hasar görürler ve bazen de maalesef kullanılamayacak hale gelebilirler.

Bilinçsizce yapılacak her türlü girişim sizlere maddi olarak hatırı sayılır ölçüde zarara uğratarak taşınma olayını tam bir kabusa dönüştürecektir. Evin tüm eşyaları içeri alındıktan sonra doğal olarak derin bir nefes almayı hakketmişsinizdir ki evin hanımı bir süre sonra eyvah şu eşyam zarar görmüş, aman bu mobilya da fena halde çizilmiş diye yakınmaya başlar. Siz ise bir yandan yorgunluğunuzu gidermeye çalışırken diğer yandan tüm bu olumsuzlukları nasıl gidereceğim diye düşünmeye başlarsınız.

Riskleri Sıfıra İndirmek.

Bu yukarıda anlatılanlar Evden Eve Nakliyat firmalarının hizmet vermeye başlaması ile neredeyse tarihe karıştı diyebiliriz. Artık ev taşımak Evden Eve Nakliyat firmaları sayesinde eskisi gibi size aşırı yorgunluk veren ve neredeyse tüm eşyalarınızın zarar göreceği bir süreç değil. Taşınma işleminin başlangıcından itibaren en son kolinin odanıza yerleştirilmesine kadar olan tüm süreçte ev sahibi olarak hiçbir şeye dokunmanıza gerek kalmıyor. Evden eve nakliyat sektöründe profesyonel olan ekibimiz eşyalarınızın kolilemesi, mobilyalarınızın mobilya ustası tarafından sökülüp uygun şekilde ambalajlanması, beyaz eşyalarınızın yerlerinden alınarak uygun şekilde paketlenmesi işlerinin tamamını size hiçbir iş bırakmadan yapıyorlar. Eşyaların nakli gerçekleştikten sonra ise yeni eve mobilya ve beyaz eşyaların kurulması ve diğer eşyalarınızın yerlerine yerleştirilmesi işlemlerini yapıyorlar.

Ücretsiz Ekspertiz ve Nakliye Planlaması

İstanbul Evden Eve Nakliyat süreci titizlik gerektiren bir çalışmadır ve kesinlikle önceden planlanmalıdır. İster Şehirlerarası Nakliyat olsun isterse Şehirci Nakliyat planlama olmazsa evden eve nakliye sürecinde aksaklıklar yaşanması ihtimali yüksektir. Bu riskleri sıfıra indirmek için müşterilerimize Ücretsiz Ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Nakliyat Eksperimiz sizi ziyaret ederek eşyanızın ve evinizin konumu hakkında incelemelerde bulunarak tahmini bütçeyi ve nakliyat planını hazırlar. Anlaşma sağlandığı takdirde yapılan nakliyat programı uygulamaya konulur. Eviniz asansörlü nakliyat için uygun ise eşyalarınız yük asansörü ile nakledilir. Taşıma sürecinde olması muhtemel riskler için nakliyat sigortası yaptırılması şiddetle tavsiye ettiğimiz bir şeydir. Nakliyat sözleşmesi ve Nakliyat Sigorta Poliçesi tarafımızdan düzenlenir, karşılıklı olarak anlaşma neticesinde süreç başlatılır.


Referanslar

Bizi tercih eden kurumsal müşterilerimiz

Flo Ayakkabı
Starbucks
Ekol Lojistik
Dizayn Mimarlık
Arslan Mühendislik
Arslan Frigo
istanbul-frigo
Hazır mısını?

Bizi arayın Konuşalım. En hızlı ve en güvenli bir şekilde nasıl taşınacağınıza karar verelim.

Göreceksiniz, taşınmanız bizimle daha kolay ve güvenli.